Jaki samochód na ślub?

Do organizacji ślubu wiele par przygotowuje się dużo wcześniej. Dopracowuje wszelkie detale zamawiając dom weselny, jedzenie, przygotowując spis zaproszonych i wybierając garnitur, wyszukując makijażystkę czy fryzjera. Istotnym szczegółem jest również samochód, jaki ma zawieźć narzeczonych po pierwsze na mszę, a potem na salą weselną. Dla niejednej pary jest to ważna kwestia, by dojechać w nienagannym stylu, jaki ma pozostać we wspomnieniach zaproszonych. W jaki sposób zatem dobrze wybrać samochód na tak ważny dzień?

Samochód, na jaki zdecyduje się dwoje młodych, niewątpliwie winien być szykowny. Nie mniej ważne jest jednocześnie komfort. Ważne także żeby auto było przestronne – ze względu na niejednokrotnie znaczne wymiary ubioru narzeczonej. Popularność zyskuje wynajęcie zabytkowego auta. Część jednakże będzie obstawać przy aucie tradycyjnym. Sporo ludzi decyduje się na wynajęcie limuzyny.

Zdecydowanie najczęściej wybieranym kolorem przez narzeczonych jest biały. Symbolizuje on cnotę i czystość. Czasami jednakże parom zależy na fakcie, by samochód harmonizował z kolorystyką charakteru uroczystości, ubioru, czy wystroju weselnej sali.

Niejednokrotnie w pakiecie z samochodem ślubnym -  firmy, które wypożyczają takie auta – oferują także usługę osobistego kierowcy. Jednak nowożeńcy nie zawsze decydują się na tego typu wyjście, chętnie prosząc o pomoc osobę z bliskiej rodziny lub pośród znajomych.

I chociaż to jasne – to na zakończenie jeszcze jedna znacząca sprawa – wóz powinien być w nienagannym stanie i być kompletnie bezusterkowy.
Wyobrażacie sobie co by było, gdyby w trakcie trasy na uroczystość, samochód zwyczajnie stanął na skrzyżowaniu i już nie chciał ruszyć z miejsca?