Jakie nowinki technologiczne mogą przydać się nam w podróży

Wielu kierowców często szuka przyrządów pomagających prowadzenie auta, czy to w długich trasach, czy krótkich wypadach do sklepu na zakupy. W tym artykule znajdziesz kilka cennych nowinek które moim zdaniem ułatwią Ci prowadzenie auta. Pierwszym z nich jest kamera samochodowa, która pozwala na rejestrowanie przebiegu trasy.

Jest to dość istotny element ponieważ kiedy zdarzy się wypadek, a wina kierowców nie jest oczywista, zawsze możemy posiłkować się nagraniem które uchwycił nasz rejestrator. Po przedstawieniu go policji będziemy mieli wyklarowaną sytuację i szybkie orzeczenie winy.

Drugim istotnym elementem który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego kierowcy jest uchwyt na telefon. Dzięki niemu będziemy mogli zająć się w pełni prowadzeniem pojazdu, zamiast np. trzymać telefon w jednej ręce, jednym okiem patrzeć na drogę, a drugim na nawigacje. Uchwyt należy umieścić w kratce nawiewu, lub na szybie, zależnie od modelu. Przez takie rozwiązanie stale będziemy obserwować sytuacje na drodze, a także będziemy mieli możliwość spojrzenia na nawigacje.
Następną rzeczą jest ładowarka do telefonu. Dany element posiada prawie każdy w samochodzie, lecz co w przypadku kiedy potrzebujemy ładować kamerkę samochodową, a w tym samym czasie podładować również telefon? Tutaj z pomocą przyjdzie złodziejka. Dzięki niej możemy powiększyć nasze źródło ładowania o kilka nowych slotów. Niektóre z nich zaopatrzone są w osobne gniazda USB przez co będziesz mógł od razu połączyć swój kabel do wejścia bez dodatkowego adaptera.

Ostatnim, ale równie kluczowym bajerem jaki w jaki można zaopatrzyć nasz wehikuł jest ochraniacz na pas. Wiele niskich osób podczas jazdy cierpi przez to, że naciągnięty pas rani ich skórę. Na pomoc przychodzi materiałowa nakładka podszyta gąbką, dzięki niej nie tylko Twoja skóra pozostanie bez zarysowań, ale w razie nagłej chęci snu sprawdzi się jako prowizoryczna poduszka. Dzięki tym kilku propozycjom możesz śmiało zaopatrzyć się w świetne nowinki technologiczne, które przydadzą Ci się praktycznie w każdej trasie!